Média

Na naše videa se můžete podívat také na YOUTUBERady a tipy, jak správně umístit bezdrátové snímače a senzory
Podívejte se na praktické rady, jak postupovat při plánovaní rozmístění bezdrátových senzorů a snímačů v místnostech a budovách.

 
Použití bezdrátových snímačů a senzorů
Bezdrátové snímače a senzory je možné použít pro automatizaci obytných domů či komerčních prostor. Bezdrátové produkty lze připojit na nadřazené regulační systémy či je kombinovat s již existujícími systémy, protože bezdrátové senzory a snímače disponují rozhraními Ethernet, LON, Modbus, KNX nebo BACnet.
 

Bezdrátový protokol EnOcean 868 MHz
Produkty založené na EnOcean protokolu využívají energie vytvořené z nepatrné změny pohybu, tlaku, světla, tepla nebo vibrace. Díky extrémně nízké spotřebě je lze napájet z alternativních zdrojů, a proto nepotřebují baterie. Díky bezdrátovým produktům se budovy stávají flexibilními, snižují se náklady na design, výstavbu a provoz.
 

Bezdrátové a bezbateriové snímače a senzory pro snadnější život
Použití bezdrátových snímačů a senzorů při automatizaci budov přináší mnoho výhod. Umístění bezdrátových čidel lze flexibilně měnit dle požadavků na danou místnost, a to bez stavebních úprav. Bezdrátové senzory jsou energeticky efektivní a šetří životní prostředí. Baterie či elektrická vedení již nejsou potřeba!

 
 
Pokojový ovládací panel Thanos
Ovládací panel Thanos kombinuje výjimečný design s intuitivním ovládáním a nejnovější technologií v domovní automatizaci. Dotykové ovládání na 3,5" TFT displeji s vysokým rozlišením Vám umožní jednoduše kontrolovat automatizované HVAC aplikace.